Opel Vivaro
2.0 CDTI L2H1 Edition Trekhaak|navi|cruise
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Vivaro |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 CDTI L2H1 Edition Trekhaak|navi|cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 januari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 209.730 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VNS-44-X |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.483 kg |
| Gewicht: | 1.617 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia Navi Pro
- Parkeersensoren achter
- parkeersensor voor
- Passagiersstoel 4-voudig verstelbaar met armsteun
- zijschuifdeur rechts
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Dode hoek waarschuwing
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- geluidsisolerend glas
- hill hold functie
- Houten vloer in laadruimte met anti-slip coating en aluminium randen
- Houten vloer met anti-slip coating en aluminium randen incl. houten zijwandbekleding en wielkastbescherming in laadruimte
- Mistlampen voor
- Multimedia
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia navigatiepakket
- Opel Connect
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stof/kunstlederen bekleding
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel multifunctioneel
- Technology pakket I
- Trekhaak; afneembaar m.b.v. gereedschap
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte